Author: d***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buena calidad y buen precio
Màu sắc: màu đen
Price: 2.911.000₫
| Color | Black |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Cubot |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw2412165724295054 |
Brand Name: CUBOT
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/CUBOT-sc-0141798961.html
Quality: 4947840 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: d***6
Date:
Review: Buena calidad y buen precio
Màu sắc: màu đen
Author: m***6
Date:
Review: I purched it again (y) great phone
Màu sắc: màu đen
Author: d***6
Date:
Review: Llego en muy buenas condiciones 10/10
Màu sắc: màu đen
Author: m***6
Date:
Review: it comes slower with the use
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm